Sekretarka

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • wykonaywanie prac asystencko – sekretarskich
  • umawianie i organizacja spotkań biznesowych ( prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu)
  • obsługa Zarządu, gości i firm współpracujacych
  • redagowanie pism
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • obsługa korespondencji wychodzacej i przychodzacej
  • obsluga sprzętu biurowego
  • nadzor nad prawodlowym obiegioem dokumentów w firmie
  • inne zwiazane z czynnościami administracyjnymi

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera oraz znajomość MS Office
  • umiejętność dokbrej organizacji pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B
  • wysokoa kultura osobista
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana również znajomość języka niemieckiego
  • umiejętności analityczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na umowę o pracę
Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać mailem na adres biura.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt / ContactFormularz / FormularMapa dojazdu / Map